HAYATINIZIN AŞKINI BİZE EMANET EDİN

HAYATINIZIN AŞKINI BİZE EMANET EDİN.

MINI SERVİSLERİ.

Özel olarak eğitilmiş teknisyenlerimiz işlerinin uzmanıdır. MINI otomobilinizi çok iyi tanırlar. Kısacası değerli hazinenizin ihtiyaç duyduğu en yüksek standarttaki hizmeti alacağından ve her zaman %100 MINI kalması için Orijinal MINI Parçaları'nın kullanılacağından emin olabilirsiniz.

ORİJİNAL MINI PARÇALARI

ORİJİNAL MINI PARÇALARI.

Her seferinde kusursuz bir değişimi garanti etmek üzere otomobilinizde yalnızca Orijinal MINI Parçalarını kullanırız. Parçalar 2 yıl garantiyle desteklenerek, hassas bir uyum için zorlu MINI kalite standartlarına göre üretilir. Bu sayede MINI otomobiliniz yüksek ikinci el fiyatıyla orijinalliğini korur.

MINI SERVICE INCLUSIVE

MINI SERVICE INCLUSIVE.

MINI Service Inclusive ile beklenmedik servis faturalarının önüne geçin. 3, 5 veya 6 yıllık dönemler için onarım ve bakım maliyetlerini kapsayacak şekilde tek seferlik bir ödeme yapın. Yola içiniz rahat çıkın.

MINI GARANTİ

MINI GARANTİ.

Herhangi bir şey ters gittiğinde, sizin için ücretsiz olarak işleri yoluna koyma taahhüdümüzü içeren MINI Garanti ile içiniz rahat olsun. Sürüş heyecanını gelecek yıllarda da garanti ediyoruz.

SİZİNLE DE İLGİLENİYORUZ

SİZİNLE DE İLGİLENİYORUZ.

MINI Yetkili Servislerine geldiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Sahibi olduğunuz MINI’nin ilk günkü gibi yeni bir şekilde size teslim edilmesini beklerken gazete okuyabilir, ücretsiz WiFi ile İnternet’te dolaşabilir, kahvenizi içebilir ve showroomdaki pırıl pırıl yeni MINI otomobillere göz atabilirsiniz.

DİKKAT, HAZIR, MINI

DİKKAT, HAZIR, MINI.

MINI otomobilinizi mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde mi geri istiyorsunuz? Öyleyse Hızlı Servis için uğrayabilirsiniz. MINI otomobilinizi getirin ve servis işlemleri gerçekleştirilirken rahat salonumuzda bekleyin. Yalnızca iki saat içerisinde eli çabuk teknisyenlerimiz yağı, fren balatalarını, lastikleri değiştirir ve hatta eksiksiz bir muayeneyi de gerçekleştirirler. Siz daha sormadan MINI otomobiliniz hazır ve yeniden yollara düşmek için can atıyor olacak.