Yeni MINI 3 Kapı

MINI 3 Kapı

Her zamankinden daha hızlı ve eğlenceli olan ikonik MINI Cooper 3 Kapı, yüksek hız, etkileyici düzeyde düşük bir ağırlık merkezi ve heyecan verici bir go-kart hissi sunar. Akıllı ve karizmatik özelliklere sahip MINI 3 Kapı, MINI markası için de vazgeçilmez bir modeldir. Kentli stiline, her zamankinden çok daha değerli standart özelliklere ve şehir yaşantısına uygun küçük otomobil tasarımına rağmen geniş iç hacme sahip bu otomobile hemen sahip olmak isteyeceksiniz ve yolculuklarınızdan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Yeni MINI 5 Kapı Yeni MINI 5 Kapı

MINI 5 Kapı

Orijinal stil ikonu, şimdi modern şehir koşullarına göre yeniden yorumlandı. Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir 5 Kapı modeli; şehirlerin, caddelerin ve park alanlarının görünümünü tamamen değiştiriyor. Ayrıca neredeyse sınırsız kişiselleştirme seçeneği de sunuluyor. Üstelik MINI'nin; ünlü, çevik go-kart kullanımından ödün vermeden hem iç tasarımında hem de dış tasarımında daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. MINI Cooper 5 Kapı modelinin sunduğu özellikler ile otomobilden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Yeni MINI Cabrio

MINI CABRIO

Dışa dönük ve açık fikirli tavıra sahip MINI Cabrio güç ve enerji doludur. Yaz mevsiminde, üstü açık otomobil kullanmanın keyfi; duyularınızı harekete geçirir ve açık bir yolda zevkli anları yakalayarak paylaşmanızı sağlar. Direksiyonun ardında her an süren heyecan. Kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak ve güneş ışığı altında sofistike bir keyif sunacak. Sınırsız baş mesafesi ile her zaman daha fazla keyif verir.

MINI Clubman

MINI Clubman

İzninizle sizi bugüne kadar üretilmiş en sofistike, çok yönlü ve ferah MINI'yle tanıştırmak istiyoruz. MINI Clubman, direksiyonun başına geçtiğinizde, size heyecan dolu yeni ufuklara doğru daha fazla kapı açar. Beş koltuğu ve altı kapısıyla MINI Cooper Clubman ve MINI One Dizel Clubman daha fazla eşyayı yanınıza almanıza imkan sağlar. 1250 litreye kadar genişleyebilen cömert bagaj kapasitesi planlarınız için size daha fazla alan sağlar. Her yönden ve her mevsimde sizin için en ideal otomobil.

MINI Countryman

MINI Countryman

Son derece dayanıklı ve estetik bir tasarıma sahip MINI One Dizel Countryman, MINI Cooper Countryman ve MINI Cooper Countryman ALL4 sizi diğerlerinin götüremediği yerlere ulaştırmaya hazır, çok yönlü otomobil modelleridir. İster virajlı bir sahil yolunda ister sıkışık şehir trafiğinde yolculuk ediyor olun, opsiyonel 4-çeker sistemi ALL4’un yanı sıra benzinli veya dizel motor alternatifleriyle sunulan ile bu otomobil her zaman beklediğiniz sürüş deneyimini size sunar. Size ise MINI Countryman'in sunduğu bu yeni özgürlük anlayışının ve otomobilinizi istediğiniz yerde kullanabilme esnekliğinin keyfini çıkarmak kalır. Yolculuğunuzdan döndüğünüzde keyifle anlatacağınız, otomobiliniz ile birlikte yarattığınız, yepyeni hikayeleriniz olacak.

MINI John Cooper Works

MINI John Cooper Works

Kaslı duruşu, derin kükremesi ve 306 bg’lik salt motor gücüyle MINI John Cooper Works modellerimiz kalp atışlarınızı hızlandırmaya hazır. Gelenek şimdi yeni modellerde yaşamaya devam ediyor. Bu ele avuca sığmaz yüksek performanslı otomobiller John Cooper’ın şampiyon yarışçılarının yeniden vücut bulmuş halidir ve motor sporlarının ruhunu taşır. Bir MINI’de kullanılan en güçlü motorla ve daha fazla atletik özellikle sürüş tutkusunu en kuvvetli haliyle deneyimleyin. Bu güç ve hassasiyet elinizin altında olduğunda en zor sınavın bir John Cooper Works’ün içinde hareketsiz durmak olduğunu anlayacaksınız.

MINI Electric Concept

MINI ELECTRIC

Beklenmedik şeyler heyecan vericidir. Yepyeni bir keyfi deneyimlemeye ne dersiniz? Tamamen elektrikli ilk MINI, MINI go-kart hissini ve ikonik tasarımını kararlı bir şekilde bir araya getiren süperşarjlı, devrim niteliğinde bir adımı müjdeliyor. MINI'nin kendine özgü çevikliği ve hızlanması aynı şekilde devam ederken sevdiğiniz, hayata olumlu bakan tavrı da hala yerinde. Ancak artık çok daha fazlası da var. En elektrikli haliyle MINI size yepyeni düzeyde bir güç sağlıyor ve aynı zamanda hem şehirli hem elektrikli olan yapısıyla yeni bir yaşam tarzı sunuyor.