MINI Next.

Genel Bakış.

MINI Next/Onaylı Kullanılmış Oto 5 yaşını doldurmamış, 120.000 km'yi geçmemiş ve en yüksek beklentileri bile karşılama garantisi sunan otomobillerdir. İşte bu nedenle MINI Next, sadece özel olarak belirlenmiş olan 72 nokta kontrolleri yapılmış ürün standardının her birini karşılayan otomobiller arasından seçilir.

24 Aylık MINI Next Garantisi.

Otomobilinizi teslim aldığınız gün başlayan ve 24 ay boyunca devam eden MINI Next garantisinin sağladığı tüm avantajlardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. MINI Next garantisi otomobilinizin değerinin her zaman benzerlerinden yüksek olmasını sağlar. Çünkü sadece MINI Next otomobillerine sunulan 2 yıllık garanti otomobile kayıtlı bir hizmet olup, otomobilin satılması halinde tüm hakları yeni alıcıya devredilir.

360 Derece Teknik ve Optik Kontrol.

360 derece teknik ve optik kontroller sayesinde otomobilinizin servisimizde en ince detayına kadar kontrol edilmesinin güvencesini yaşayın.

Finansman Kolaylığı.

MINI NEXT kapsamındaki otomobiller için çeşitli bankalar ile yaptığımız anlaşmalar aracılığıyla size özel banka kredisi olanakları sunuyoruz.

7 Gün - 500 KM Değişim Garantisi.

Çok uzak bir ihtimal olmasına rağmen MINI'nizin beklentilerinizi karşılamaması durumunda size bir takas seçeneği de sunmaktayız. Bu uygulamada leasing yoluyla satılan otomobiller hariç tutulmaktadır. 7 gün veya 500 km'lik kullanımlarınız için geçerli olan bu hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için MINI yetkili satınıza danışabilirsiniz.

24 Saat Yol Yardımı.

Bir yıl boyunca, 24 Saat Yol Yardım hizmeti ile kaza, arıza ya da hırsızlık hallerinde sunulan geniş kapsamlı yardım imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Test Sürüşü.

MINI NEXT otomobilleri ile test sürüşü yapmak için randevu alabilirsiniz.

Garanti Edilen Takas Teklifi.

Bir MINI NEXT garantisiyle bir otomobil alacağınız zaman eski otomobiliniz için de çok avantajlı takas imkanlarına sahip olabilirsiniz.