ÖZGÖRKEY OTOMOTİV

ÖZGÖRKEY OTOMOTİV’E HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor. 

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

Özgörkey Otomotiv olarak 2002 yılından beri Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcı ve Servisi olarak İzmir'de faaliyet veriyoruz.

 

Özgörkey Otomotiv, Satış ve Satış Sonrası hizmetlerini “müşteri memnuniyeti“ni en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştiren; sosyal sorumluluk bilincine sahip, eğitimli çalışanları, iş ortakları ve müşterileri ile sürekli gelişen, yenilikçi, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

Köklü geçmişimizden aldığımız tecrübeyle kalite ve prestijimizden ödün vermeden etkin rekabetçi yaklaşımlar ile kârlılık hedeflerimize ulaşmayı ve Ege Bölgesi’nde lider otomotiv şirketi olmayı hedeflemekteyiz.

GÜNCEL.

GARANTİ / GARANTİ+ / BAKIM PAKETİ SÜRESİ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

GARANTİ / GARANTİ+ / BAKIM PAKETİ SÜRESİ.

15 Mart itibariyle MINI Yetkili Servislerini ziyaret edememeniz nedeni ile tamamlayamadığınız ve bu nedenle geçerlilik süresi bitmiş olan garanti, Garanti+ ve/veya MINI Service Inclusive Bakım Paketi dahilindeki işlemlerinizi 30.06.2020 tarihine kadar MINI Yetkili Servisleri üzerinden yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak servis randevusu alabilirsiniz. Yalnızca olağan sona erme süresi 15 Mart 2020 ve sonrası olan ilgili garanti, Garanti+ Uzatılmış Garanti Paketi veya MINI Service Inclusive Bakım Paketi kapsamına dahil olan işlemler için geçerlidir.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

Online servis randevu talebinizi, servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurmanız yeterli.

MINI YOL YARDIM HATTI

MINI YOL YARDIM HATTI.

MINI YOL YARDIM HATTI.

444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.